Čajohybridy

Schöne Berlinerin® Edelrose

TANrised Rosen Tantau®
Cena : 249,00 czk
ks
4.5 (494)
Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.

Růžová - Čajohybridy

Díky její lososové barvě květů působí jako by byly z cukru. Květy obvykle rozkvétají po jednom. Odrůda vhodná na řezání do váz.


Vůně : středně intenzivní
Výška : 50-150 cm
Odolnost vůči chorobám : -
Remontácia : Dobrá - i druhé kvetení je silné

Sdílet : Facebook | Twitter

Rosa Schöne Berlinerin® - mittel-stark duftend - Teehybriden-edelrosen - rosa - Bestellen - Schöne Berlinerin® - hybrid Tea - pink - moderately intensive fragrance - Order Roses Online - Rosa Schöne Berlinerin® - rózsaszín - teahibrid rózsa - közepesen intenzív illatú rózsa - Rózsa kertészet - Teehybriden-Edelrosen - Rosafarben - Rosa Schöne Berlinerin® - mittel-stark duftend - Rosen Online Gärtnerei - Trandafir Teahibrid - roz - Rosa Schöne Berlinerin® - trandafir cu parfum intens - Trandafiri online - Čajohybrid - ružová - Rosa Schöne Berlinerin® - stredne intenzívna vôňa ruží - Ruže predaj - Čajevke - ružičasta - Rosa  Schöne Berlinerin® - srednjeg intenziteta miris ruže - Narudžba ruža - Rose Ibridi Di Tea - rosa - rosa Schöne Berlinerin® - Rosa mediamente profumata - Vendita rose - Rose - moyennement parfumé - rosiers hybrides de thé - Rosa Schöne Berlinerin® - Rosier à vendre - Rosa Schöne Berlinerin® - rosiers hybrides de thé - rose - moyennement parfumé - Rosier à vendre - Theehybriden - roze - Rosa Schöne Berlinerin® - matig geurende roos - Rozenstruik - Webwinkel - Чайно Хибридни Рози  - розов - Роза Шон Берлинерин - среден аромат - Поръчка на рози. Schöne Berlinerin® - moderately intensive fragrance - pink - hybrid Tea - Rose Shopping Online - Róża Wielkokwiatowa - Hybrid Tea - różowy  - Rosa Schöne Berlinerin® - róża ze średnio intensywnym zapachem - Szkółka róż - Vrtnica Čajevka - roza - Rosa Schöne Berlinerin® - Zmerno intenzivni vonj vrtnice - Spletna trgovina vrtnice - Schöne Berlinerin®

Čajohybridy - růžová - Rosa Schöne Berlinerin® - středně intenzivní

Díky její lososové barvě květů působí jako by byly z cukru. Květy obvykle rozkvétají po jednom. Odrůda vhodná na řezání do váz.Růže s krásnými květmi, která je ideální pro sázení do květinových záhonů, také je vhodná pro řezání do váz.

Edelrose - Rosen Tantau®Edelrose Rosen Tantau® Schöne Berlinerin® TANrised-
 

Rosa  Schöne Berlinerin® - růžová - ČajohybridyRůžová - ČajohybridyRůžová školka eshop - Čajohybridy - růžová - Rosa  Schöne Berlinerin® - středně intenzivní - Mathias Tantau, Jr. - Díky její lososové barvě květů působí jako by byly z cukru. Květy obvykle rozkvétají po jednom. Odrůda vhodná na řezání do váz.

Čajohybridy - Mathias Tantau, Jr.   Růže - růžová - Rosen Tantau®   Čajohybridy - Výška: 50-150 cm   Růže - Vůně: středně intenzivní - Květ: ve skupinách    Růže - Vůně: středně intenzivní - Výška: 50-150 cm        Schöne Berlinerin® - Růže v zahradě    

Naše kontajnerované  růže jsou vypěstované  jedinečnou pharmaROSA®  technologií!

Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).
Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).
Jsou to kontejnerované růže, které jsou dobře překořeněné!
Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).
pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 
Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).   Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).   Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).   pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 

Jméno

Význam názvu: -
Synonymní název: -
Registrovaný název: TANrised
Původní obchodní název: Schöne Berlinerin
Obchodní název: Edelrose Rosen Tantau® Schöne Berlinerin® TANrised
Jméno podle American Rose Society: Schöne Berlinerin

Původ

Obchodník: Rosen Tantau®
Ocenění: -
Datum začátku obchodování: -
Rok registrace: -
Datum vyšlechtění: Německo, 1985
Šlechtitel: Mathias Tantau, Jr.

Skupina

Druhy: Hybrid Tea
Prodejní typy: Čajohybridy
Prodejní skupina: Záhonové růže

Květ

Počet lupenů: 17-25
Plnost květů: plnokvětá
Aroma: -
Vůně: středně intenzivní
Remontácia: Dobrá - i druhé kvetení je silné
Velikost květu: L (7-10cm)
Květ: ve skupinách
Tvar květu: kalichovitý
Barva květu: růžová
Barva: růžová
Kód barvy: -

Charakteristika

Rozestup rostlin: 50-60 cm
Počet rostlin na m2: 3-4/m2
Šířka: 60-100 cm
Výška: 50-150 cm
Habitus: Růže s krásnými květmi, která je ideální pro sázení do květinových záhonů, také je vhodná pro řezání do váz.
Listy: -
Trnitost: -

Odolnost

Odolnost vůči mrazu podle USDA: -18°C
Odolnost vůči chorobám: -

Poznámka

Dříve používaný obchodní název: Schöne Berlinerin
Poznámka: -

Produkt

Profil: Díky její lososové barvě květů působí jako by byly z cukru. Květy obvykle rozkvétají po jednom. Odrůda vhodná na řezání do váz.
Popis: Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.
Název: Rosa Schöne Berlinerin® - růžová - Čajohybridy
Druh identity: testován
Kvalita odrůdy: standard

ID produktu

Číslo položky: 52-473 (31.12.2018. 12:01) anikarose.cz

Charakteristika plodu

Největší průměr plodu: -
Tvar plodu: -
Barva plodu: -

Sbírka

BIG - flower rosa
MICRO - mini rosa
SIMPLE  - rosa
SPICULA - rosa
SELECTION - pharmaRosa

Firemní údaje

PŘIHLÁŠENÍ PRO FIRMY

IČO:01-09-717479
DIČ/ IČ DPH:13075314-2-43
Číslo účtu.:1361462002
Kód banky.:5500
IBAN:CZ2455000000001361462002
SWIFT:RZBCCZPP
E-mail: [email protected]

Platba

×