Mini růže

Blush Parade® PARADE®

POUlush Poulsen®
Cena : 249,00 czk
ks
3.5 (346)
Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.

Světle růžová - Mini růže

Bohatě kvetoucí odrůda, květy jsou uspořádány ve skupinách. Vhodná na výsadbu záhonů, teras ale dekorativní i v květináči. Doporučuje se pro lidi kteří preferují pastelové barvy.


Vůně : diskrétní
Výška : 20-30 cm
Odolnost vůči chorobám : rezistentní
Remontácia : Dobrá - i druhé kvetení je silné

Sdílet : Facebook | Google+ | Twitter

Rosa Blush Parade® - diskret duftend - Zwergrosen - rosa - Bestellen - Blush Parade® - miniature rose - pink - discrete fragrance - Order Roses Online - Rosa Blush Parade® - rózsaszín - törpe - mini rózsa - diszkrét illatú rózsa - Rózsa kertészet - Zwergrosen - Rosa - Rosa Blush Parade® - diskret duftend - Rosen Online Gärtnerei - Trandafiri Miniatur - Pitici - roz - Rosa Blush Parade® - trandafir cu parfum discret - Trandafiri online - Trpasličia, Mini Ruža - ružová - Rosa Blush Parade® - mierna vôňa ruží - Ruže predaj - Patuljasta Ruža  - ružičasta - Rosa  Blush Parade® - diskretni miris ruže - Narudžba ruža - Miniatura, Lillipuziane - rosa - rosa Blush Parade® - Rosa dal profumo discreto - Vendita rose - Rose - parfum discret - rosiers miniatures - Rosa Blush Parade® - Rosier à vendre - Rosa Blush Parade® - rosiers miniatures - rose - parfum discret - Rosier à vendre - Dwergrozen - Minirozen - roze - Rosa Blush Parade® - zacht geurende roos - Rozenstruik - Webwinkel - Мини Родословни Рози - розов - Роза Блуш Парад - дискретен аромат - Поръчка на рози. Blush Parade® - discrete fragrance - pink - miniature rose - Rose Shopping Online - Róże Miniaturowe - różowy  - Rosa Blush Parade® - róża z dyskretnym zapachem - Szkółka róż - Mini - Pritlikave Vrtnice     - roza - Rosa Blush Parade® - Diskreten vonj vrtnice - Spletna trgovina vrtnice - Blush Parade®

Mini Růže - růžová - Rosa Blush Parade® - diskrétní

Bohatě kvetoucí odrůda, květy jsou uspořádány ve skupinách. Vhodná na výsadbu záhonů, teras ale dekorativní i v květináči. Doporučuje se pro lidi kteří preferují pastelové barvy.Vhodná do malých zahrad nebo na vytvoření zákoutí ve velkých zahradách.

PARADE® - Poulsen®PARADE® Poulsen® Blush Parade® POUlushrezistentní
 

Rosa  Blush Parade® - růžová - Mini růžeSvětle růžová - Mini růžeRůžová školka eshop - Mini růže - růžová - Rosa  Blush Parade® - diskrétní - Olesen, Pernille & Mogens N. - Bohatě kvetoucí odrůda, květy jsou uspořádány ve skupinách. Vhodná na výsadbu záhonů, teras ale dekorativní i v květináči. Doporučuje se pro lidi kteří preferují pastelové barvy.

Záhonové růže - Poulsen®   Mini růže - Poulsen®   Růže - růžová - Poulsen®   Růže - Tvar květu: kulato-hrnkový - Poulsen®    Mini růže - Výška: 20-30 cm    Růže - Výška: 20-30 cm - Odolnost vůči mrazu podle USDA: -18°C    Blush Parade® - Růže v zahradě    

Naše kontajnerované  růže jsou vypěstované  jedinečnou pharmaROSA®  technologií!

Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).
Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).
Jsou to kontejnerované růže, které jsou dobře překořeněné!
Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).
pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 
Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).   Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).   Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).   pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 

Jméno

Význam názvu: halványrózsaszín parádé / felvonulás (angolul)
Synonymní název: -
Registrovaný název: POUlush
Původní obchodní název: Blush Parade
Obchodní název: PARADE® Poulsen® Blush Parade® POUlush
Jméno podle American Rose Society: Blush Parade

Původ

Obchodník: Poulsen®
Ocenění: -
Datum začátku obchodování: -
Rok registrace: 2002
Datum vyšlechtění: -
Šlechtitel: Olesen, Pernille & Mogens N.

Skupina

Druhy: Miniature
Prodejní typy: Mini růže
Prodejní skupina: Záhonové růže

Květ

Počet lupenů: 25-30
Plnost květů: plnokvětá
Aroma: -
Vůně: diskrétní
Remontácia: Dobrá - i druhé kvetení je silné
Velikost květu: S (1-4cm)
Květ: samostatný
Tvar květu: kulato-hrnkový
Barva květu: světle růžová
Barva: růžová
Kód barvy: -

Charakteristika

Rozestup rostlin: 30-50 cm
Počet rostlin na m2: 4-5/m2
Šířka: 20-30 cm
Výška: 20-30 cm
Habitus: Vhodná do malých zahrad nebo na vytvoření zákoutí ve velkých zahradách.
Listy: Drobné, světle zelené
Trnitost: -

Odolnost

Odolnost vůči mrazu podle USDA: -18°C
Odolnost vůči chorobám: rezistentní

Poznámka

Dříve používaný obchodní název: Blush Parade
Poznámka: -

Produkt

Profil: Bohatě kvetoucí odrůda, květy jsou uspořádány ve skupinách. Vhodná na výsadbu záhonů, teras ale dekorativní i v květináči. Doporučuje se pro lidi kteří preferují pastelové barvy.
Popis: Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.
Název: Rosa Blush Parade® - růžová - Mini růže
Druh identity: testován
Kvalita odrůdy: standard

ID produktu

Číslo položky: 04-019 (31.12.2018. 12:01) anikarose.cz

Charakteristika plodu

Největší průměr plodu: -
Tvar plodu: -
Barva plodu: -

Sbírka

BIG - flower rosa
MICRO - mini rosa
SIMPLE  - rosa
SPICULA - rosa
SELECTION - pharmaRosa

Firemní údaje

PŘIHLÁŠENÍ PRO FIRMY

IČO:01-09-717479
DIČ/ IČ DPH:13075314-2-43
Číslo účtu.:1361462002
Kód banky.:5500
IBAN:CZ2455000000001361462002
SWIFT:RZBCCZPP
E-mail: [email protected]

Platba

×