Čajohybridy

Magia Nera ČAJOHYBRIDY

Comsor pharmaROSA®
Cena: 339,00 czk
ks
5 (985) Like
Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.

Bordó, v pupenech jsou lupeny černé - Čajohybridy

Pro tuto odrůdu jsou charakteristické dekorativní tmavobordové květiny, při výsadbě ve skupinách je výrazná. Květy jsou velmi tmavé vínové barvy, v pupenech až černé, příjemně voní, kvete na dlouhých stoncích, je vhodná na řezání.


Vůně: diskrétní
Výška: 70-110 cm
Odolnost vůči chorobám: rezistentní
Remontácia: Dobrá - i druhé kvetení je silné

Sdílet: Facebook | Twitter

Rosa Magia Nera - diskret duftend - Teehybriden-edelrosen - rot - Kaufen - Magia Nera - hybrid Tea - red - discrete fragrance - Roses Online - Rosa Magia Nera - vörös - teahibrid rózsa - diszkrét illatú rózsa - Rózsa webáruház - Teehybriden-Edelrosen - Rot - Rosa Magia Nera - diskret duftend - Rosen Online Shop - Trandafir Teahibrid - roșu - Rosa Magia Nera - trandafir cu parfum discret - Magazinul de Trandafiri - Čajohybrid - bordová - Rosa Magia Nera - mierna vôňa ruží - Zakúpenie ruží - Čajevke - crvena  - Rosa  Magia Nera - diskretni miris ruže - Web trgovina ruža - Rose Ibridi Di Tea - rosso - rosa Magia Nera - Rosa dal profumo discreto - E-commerce vendita rose in vaso - Rouge - parfum discret - rosiers hybrides de thé - Rosa Magia Nera - Vente de rosiers en ligne - Rosa Magia Nera - rosiers hybrides de thé - rouge - parfum discret - Vente de rosiers en ligne - Theehybriden - rood - Rosa Magia Nera - zacht geurende roos - Rozen bestellen en bezorgen - Чайно Хибридни Рози  - червен - Роза Магия нера - дискретен аромат - Онлайн магазин за рози. Magia Nera - discrete fragrance - red - hybrid Tea - Rose Shop Online - Róża Wielkokwiatowa - Hybrid Tea - czerwony  - Rosa Magia Nera - róża z dyskretnym zapachem - Róże ogrodowe - Vrtnica Čajevka - rdeča - Rosa Magia Nera - Diskreten vonj vrtnice - Vrtnice v spletni trgovini - Magia Nera

Čajohybridy - bordová - Rosa Magia Nera - diskrétní

Pro tuto odrůdu jsou charakteristické dekorativní tmavobordové květiny, při výsadbě ve skupinách je výrazná. Květy jsou velmi tmavé vínové barvy, v pupenech až černé, příjemně voní, kvete na dlouhých stoncích, je vhodná na řezání.Růže s krásnými květmi, která je ideální pro sázení do květinových záhonů, také je vhodná pro řezání do váz.

ČAJOHYBRIDY - pharmaROSA®ČAJOHYBRIDY pharmaROSA® Magia Nera Comsorrezistentní
 

Rosa  Magia Nera - bordová - ČajohybridyBordó, v pupenech jsou lupeny černé - ČajohybridyRůže online bazar - Čajohybridy - bordová - Rosa  Magia Nera - diskrétní - Maurice Combe - Pro tuto odrůdu jsou charakteristické dekorativní tmavobordové květiny, při výsadbě ve skupinách je výrazná. Květy jsou velmi tmavé vínové barvy, v pupenech až černé, příjemně voní, kvete na dlouhých stoncích, je vhodná na řezání.

Růže - Výška: 70-110 cm - premium silver   Vůně: diskrétní - Čajohybridy   Čajohybridy - Výška: 70-110 cm   Růže - bordová - Výška: 70-110 cm    Růže - Velikost květu: L (7-10cm) - Výška: 70-110 cm        Magia Nera - Růže v zahradě    

Naše kontajnerované  růže jsou vypěstované  jedinečnou pharmaROSA®  technologií!

Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).
Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).
Jsou to kontejnerované růže, které jsou dobře překořeněné!
Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).
pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 
Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).   Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).   Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).   pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 

Jméno

Význam názvu:
Synonymní název:
Registrovaný název:
Původní obchodní název:
Obchodní název:
Jméno podle American Rose Society:

Původ

Obchodník:
Ocenění:
Datum začátku obchodování:
Rok registrace:
Datum vyšlechtění:
Šlechtitel:

Skupina

Druhy:
Prodejní typy:
Prodejní skupina:

Květ

Počet lupenů:
Plnost květů:
Aroma:
Vůně:
Remontácia:
Velikost květu:
Květ:
Tvar květu:
Barva květu:
Barva:
Kód barvy:

Charakteristika

Rozestup rostlin:
Počet rostlin na m2:
Šířka:
Výška:
Habitus:
Listy:
Trnitost:

Odolnost

Odolnost vůči mrazu podle USDA:
Odolnost vůči chorobám:

Poznámka

Dříve používaný obchodní název:
Poznámka:

Produkt

Profil:
Popis:
Název:
Druh identity:
Kvalita odrůdy:

ID produktu

Číslo položky:

Charakteristika plodu

Největší průměr plodu:
Tvar plodu:
Barva plodu:

Sbírka

BIG - flower rosa
MICRO - mini rosa
SIMPLE  - rosa
SPICULA - rosa
SELECTION - pharmaRosa

Firemní údaje

anikaROSE® - pharmaROSA® s.r.o.
 IČO: 01-09-717479
 Daňové číslo: 13075314-2-43
 Číslo bankovního účtu:
   CZ24 5500 0000 0013 6146 2002
   BIC (SWIFT): RZBCCZPP
   Název banky: Raiffeisen Bank
   E-mail: [email protected]cz
Přihlásit se

Platba

×